Detail kurzu

IPAF - mezinárodní školení pro obsluhu pojízdných pracovních plošin sk 3a, 3b

BOZP Pardubice s.r.o.

Popis kurzu

Školení DLE IPAF (MEZINÁRODNÍ DOKLAD)

Školicí program dle IPAF je celosvětově uznáván.

Mobilní vertikální (3a, 3a+): nůžkové zvedáky, vertikální osobní plošiny (mobilní)

Mobile Boom (3b, 3b+): Samohybná ramena

Obsah kurzu

JAK DLOUHO TRVÁ ŠKOLENÍ DLE IPAF?

Délka kurzu je variabilní v závislosti na typu kurzu , zkušenostech frekventanta, složitosti stroje a počtu zařazených kategorií strojů. Obvykle trvá 1 den a má minimálně 7 hodin. Školení je směsí teorie (pokud nebyl e-Learning předem dokončen) a praxe s písemným a praktickým testem.

O e- learning požádáte prostřednictvím telefonu a objednávky. Na praktickou část je nutno se dostavit vždy a s platbým dokončeným e- learningem

PLATNOST KARTY

5 let.

DOSTANU KARTU PAL?

Po úspěšném absolvování teoretické a praktické části získáte licenci Powered Access License (PAL Card), která je celosvětově uznávaná a je důkazem toho, že jste byli vyškoleni podle nejvyšších standardů.

CO JE EPAL?

Aplikace ePAL od IPAF je vaše nová digitální peněženka pro ukládání a sdílení vašich licencí a kvalifikací pro přístup k IPAF, včetně karty PAL pro mobilní zvedací pracovní plošinu (MEWP), Snadno v ní zaznamenáte své provozní zkušenosti na strojích s aktivním přístupem prostřednictvím digitálního deníku, který vám poskytne přehled o čase stráveném provozem více strojů. Mějte v kapse nejnovější tipy a rady týkající se bezpečnosti napájeného přístupu a osvědčených postupů a získejte přístup k bezpečnostní příručce operátora nebo bezpečnostní příručce na místě na základě propojených licencí.

APLIKACE IPAF EPAL - ke stažení

Cílová skupina

PRO KOHO JE URČENO ŠKOLENÍ?

Pro operátory, servisní techniky, montážní pracovníky.

Certifikát Certifikát

Kontaktní osoba

Petra Kolmanová
+420 777652092
bozp@bozp-pardubice.cz

Hodnocení
Organizátor